دیدار با ورزشکاران ایثارگر هشت سال دفاع مقدس در ارومیه بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

دیدار با ورزشکاران ایثارگر هشت سال دفاع مقدس در ارومیه بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی ،

صبح امروز (پنج شنبه، هشتم مهر ماه  ۱۴۰۰ ) بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در راستای منویات مقام معظم رهبری در تجلیل از خانواده معظم ایثارگر و فداکار، مجیدی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان بهمراه  دکتر سلیمی دبیر هیات ورزش همگانی استان ،امان زاده وعلیزاده رئیس و نائب رئیس، هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی ازخانواده گرانقدر جانباز گرامی فیروز هاشمی ، تورج نوروزی و خانم مریم گوزل زاده فرزند جانباز؛ رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و پیشکسوت ورزش دیدار، و مراتب تقدیر و تجلیل از وی صورت گرفت.

سرهنگ مجیدی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها از ارزش های انقلاب می باشد.

سرهنگ مجیدی، در ادامه افزود: بازماندگان شهیدان، ذخایر ارزشمند این نظام و انقلاب هستند و همه مسئولان باید با افتخار و سربلندی در خدمت‌گزاری به آنان پیش قدم شده و ایثار آنها را سرلوحه کار خود قرار دهند.

امان زاده درادامه با تاکید بر اینکه جامعه ایثارگری حق بزرگی بر گردن همه دارند، گفت: جانبازان در طول هشت سال دفاع مقدس چنان رشادت‌ها و شجاعت‌هایی از خود بر جا گذاشتند که به فرمایش امام راحل شهدای زنده همیشه تاریخ هستند.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس دوران پرافتخاری برای کشور است، گفت: بر همه ما لازم و واجب است این ایام را گرامی بداریم و هیچگاه یاد و خاطره شهدا و رزمندگان‌مان را فراموش نکنیم.

دکتر سلیمی دبیر هیات ورزش همگانی استان نیز در این دیدار بیان کرد: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی جانفشانی کردند

در پایان این دیدار با اهداء لوح و هدایایی از مجاهدت های این عزیزان تجلیل شد.

کمیته فرهنگی هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی

 

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی