بیانیه جامعه ورزشی جانبازان و معلولین آذربایجان غربی بمناسبت روز جهانی قدس

بیانیه جامعه ورزشی جانبازان و معلولین آذربایجان غربی بمناسبت روز جهانی قدس

جامعه ورزشی جانبازان و معلولین آذربایجان غربی در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس بیانیه ای صادر نمود.جامعه ورزش جانبازان و معلولین آذربایجان‌غربی در آستانه روز قدس، با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین ، اشغالگری و جنایت های رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است ، روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است..متن بیانیه جامعه بزرگ ورزش جانبازان و معلولین استان آذربایجان‌غربی به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن ارحیم روز قدس، یادآور یکی از ابتکارات امام عظیم الشأن انقلاب و عرصه نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از مظلومان عالم به ویژه فلسطین مظلوم و اعلام برائت از جبهه استکبار و در رأس آن رژیم صهیونیستی است. روزی که ندای توحید، تحقق بخش قدرت جدید در صحنه معادلات امروزی جهانی است
بیش از نیم قرن است که تجاوزات رژیم جعلی اسرائیل به شکلی سازمان یافته، در مقابل سکوت نهادهای بین‌المللی به قدس شریف انجام می‌شود. اسرائیل نماد یک رژیم جعلی است که بر بستر نظام های سرمایه داری و استعماری حاکم شکل گرفته است.

بیانیه جامعه ورزشی و جوانان آذربایجان غربی بمناسبت روز جهانی قدس

بی شک خیزش‌های اخیر و تحولات بسیار مهم جاری در سرزمین‌های اشغالی، نشأت گرفته از پیام متعالی روز قدس است که پس از گذشت هفت دهه از اشغال فلسطین می توان آن را نقطه عطفی در انتفاضه و مبارزه ملّت فلسطین علیه رژیم جعلی صهیونیستی دانست و این تحوّلات و تحرّکات میدانی، راهپیمایی روز قدس امسال را از اهمیت زیادی برخوردار کرده است.
روز قدس امسال روزی است که پس از گذران تلخی ۲ سال اپیدمی ویروس و بیماری منحوس کرونا، صبح جمعه آخر ماه مبارک رمضان را با حضور ریشه دار آحاد مختلف مردم مؤمن روزه دار در راهپیمایی روز جهانی قدس، در میادین، خیابان ها و شهرها و استان‌های ایران عزیز اسلامی، میعادگاه و تجلی گاه پیوند و همراهی مسلمانان با قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین خواهند کرد و جامعه بزرگ ورزشی و جوانان استان با لبیک به آرمان های امام راحل عظیم الشأن و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در این راهپیمایی میلیونی حضور پیدا خواهند کرد.به امید ظهور منجی عالم بشریت و آزادی قدس شریف وعده دیدار ما:
صبح جمعه ۹ اردیبهشت ماه جامعه ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی