برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون / مراسم معارفه دکتر مسجدی انجام شد.

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون / مراسم معارفه دکتر مسجدی انجام شد.

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون / مراسم معارفه دکتر مسجدی انجام شد

جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه امروز سه شنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه، با حضور رئیس، نواب رئیس، دبیر، مشاوران و  مدیران فدراسیون تشکیل شد.

در ابتدای جلسه اسبقیان پیشاپیش فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت و بیان کرد: امیدوارم طاعات و عبادت های این ماه توشه ای برای ادامه مسیرمان باشد.

وی در ادامه کسب مدال های خوشرنگ و رکوردشکنی تیم ملی وزنه برداری در مسابقات جام جهانی تایلند را تبریک گفت و اظهار داشت: این موفقیت برای ما بسیار ارزشمند است چرا که در فاصله زمانی کمی تا شروع پارالمپیک توکیو قرار داریم و این افتخارآفرینی باعث افزایش انگیزه ورزشکاران کاروان می شود.

رئیس فدراسیون افزود: در رقابت های پارالمپیک همیشه کاروان ایران افتخارآفرین بوده است و ما اکنون باید تلاش کنیم تا با حفظ روحیه و انگیزه در بین ورزشکاران این روند موفقیت در توکیو حفظ شود.

اسبقیان ضمن قدردانی از حمایت های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک از فدراسیون، عنوان کرد: اکنون شرایط خوبی در اردوها حاکم است و ملی پوشان در آرامش تمرینات خود را پیگیری می کنند. باید تلاش کنیم با تدبیر و برنامه ریزی این روند تا پایان مسابقات پارالمپیک تداوم داشته باشد تا در توکیو شاهد به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

در ادامه جلسه، حمیدی گزارشی از رقابت های جام جهانی وزنه برداری تایلند و افتخار آفرینی ملی پوش ارائه کرد. همچنین به بیان وضعیت برگزاری اردوهای امادگی تیم های ملی در تهران، جزیره کیش و خراسان رضوی پرداخت و به برنامه های فدراسیون در خصوص اردوهای آماده سازی رده جوانان برای بازی های پاراآسیایی بحرین اشاره کرد.

مدیران حاضر در این جلسه در خصوص برنامه های در دست اقدام واحدهای خود گزارشی را ارائه دادند.

در پایان جلسه اسبقیان ضمن معارفه دکتر محمداسد مسجدی به عنوان سرپرست نایب رئیسی فدراسیون، با آرزوی توفیق در امور محوله، حکم وی را اهدا کرد.

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی