جنگ تحمیلی را دشمن برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله‌ورتر شدن نیروی انقلاب و روحیه‌ی انقلاب شد.

جنگ تحمیلی را دشمن برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله‌ورتر شدن نیروی انقلاب و روحیه‌ی انقلاب شد.

پیام رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی  به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی در پیامی فرارسیدن چهلمین سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی ، متن پیام علی امان زاده به شرح زیر است:

بسمه تعالی

امام خامنه‌ای(مدظله العالی):

📌 جنگ تحمیلی را دشمن برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله‌ورتر شدن نیروی انقلاب و روحیه‌ی انقلاب شد.

💢سی ویکم شهریورماه، یادآور هشت سال دفاع، ایستادگی، ایثار و رشادت دلیرمردان و شیرزنان ایران اسلامی در برابر ظلم و استکبار و نگین ولایت‌مداری مردم ایران است که با رهنمودهای معمار کبیر انقلاب از آن سربلند و پیروز بیرون آمدند .

💢بی‌تردید یکی از رسالت‌های مهم امروز مسئولان و جامعه ورزشکاران؛ دمیدن روح حماسه‌های انقلابی، ایثار و مقاومت در کالبد فیزیکی  و روحی جامعه است.

💢 آذربایجان غربی ، استان حماسه و ایثار و بیرق همیشه در اهتزاز ایمان، رشادت، شجاعت و ولایتمداری است که باید با نشر فرهنگ استقامت، دفاع و معنویت در فضای جای جای شهرهای استان، میراثی عظیم و عزیز از یاران شهید و همرزمان بصیرشان را برای تاریخ و نسل‌های آینده به یادگار بگذاریم.

💢اگرچه امسال مواجه شدن با ویروس کرونا تا حدودی بر برنامه‌های حضوری این مناسبت تاثیرگذار خواهد بود، اما با همکاری و همراهی جامعه ورزشکاران جانباز و معلولان عزیز و نهادها و دستگاه‌های متولی تلاش خواهیم کرد تا برنامه‌های متنوع در خور شأن جامعه ورزش‌کاران و شهروندان انجام شود.

📌اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهیدان والامقام ۸ سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و تبریک چهلمین سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس، توفیق روزافزون آحاد مردم شریف ایران اسلامی به ویژه مردم شهیدپرور استان آذربایجان غربی، جامعه بزرگ ورزش های جانبازان و معلولین را در پاسداری و ادامه مسیر پرافتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان و عمل به منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) از خداوندمنان مسئلت می نماییم.

 

     علی امان زاده رئیس هیئت

ورزش های جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی

🆔 @VJMUR

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی