‍ رئیس هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین آذربایجان غربی با صدور پیامی كسب مدال های قهرمانی و افتخارآفرینی ورزشكاران استان را تبریک گفت.

‍ رئیس هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین آذربایجان غربی با صدور پیامی كسب مدال های قهرمانی و افتخارآفرینی ورزشكاران استان را تبریک گفت.

‍ رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی با صدور پیامی كسب مدال های قهرمانی و افتخارآفرینی ورزشكاران  استان را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

به نام خدا

 ورزشکاران آذربایجان غربی در اولین مرحله اردوي استعدادیابی جوانان بوچیا انتخابی بازيهاي پاراآسیایی جوانان بحرین و مسابقات قهرمانی کشور رشته دوومیدانی جانبازان و معلولین (آقایان و بانوان) در رده سنی جوانان زیر ۲۰ سال و نوجوانان زیر ۱۷ سال انتخابی تیم ملی جهت حضور درمسابقات پاراآسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱ با کسب مقامهای قهرمانی وكسب مدال های رنگارنگ کشوری را ازآن خود کردند.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های جانبازان ومعلولین استان آذربایجان غربی ؛ مسابقات قهرمانی کشور دوومیدانی جانبازان و معلولین (آقایان و بانوان) در رده سنی جوانان زیر ۲۰ سال و نوجوانان زیر ۱۷ سال انتخابی تیم ملی جهت حضور درمسابقات پاراآسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱ ، با حضور ورزشکاران  در بخش آقایان و بانوان به میزبانی استان تهران برگزار شد و ورزشکارانی از استان آذربایجان غربی در این مسابقات شرکت کردند.در این دوره از مسابقات کشوری آقایان میلاد بقایی و مبین دلپسند و خانم فاطمه سعادت نژاد هر سه در رشته بوچیا مقام اول و خانم فرانک مرادی در ماده پرتاب نیزه مقام دوم و خانم شیرین امینی در ماده پرتاب وزنه مقام سوم رشته دوومیدانی در مسابقات کشوری از استان آذربایجان غربی توانستند در بین استان های کشور ازآن خود کنند.

کسب این موفقیت، معید این واقعیت است که همیشه تلاش و پشتکار به کمبودها غلبه خواهد کرد و استفاده بهینه از امکانات موجودباعث به عرصه آمدن استعدادها خواهد بود.

اینجانب ضمن تبریک ، این موفقیت را به جناب آقای پورایراندوست مدیرکل محترم استان و خانوادهای محترم ورزشکاران و مربیان گرانقدر و خانواده بزرگ ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی، موفقیت روزافزون را درکلیه مراحل ورزش و زندگی را از درگاه احدیت خواستارم.

علی امان زاده

رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی

🆔https://t.me/VJMUR

🌐http://wairisfd.ir ‍

 

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی