هرمزگان قهرمان لیگ دسته یک والیبال نشسته بانوان کشور شد

هرمزگان قهرمان لیگ دسته یک والیبال نشسته بانوان کشور شد

رئیس هیات جانبازان و معلولان آذربایجانغربی گفت: تیم والیبال نشسته بانوان هرمزگان بر سکوی نخست رقابت های لیگ دسته یک باشگاههای کشور در ارومیه ایستاد.

علی امان زاده روز جمعه در گفت و گو با روابط عمومی هیات افزود: این مسابقات از ۱۵ اسفند ماه لغایت ۹۷/۱۲/۱۷ با حضور چهار استان آذربایجان غربی، هرمزگان، همدان و البرز به صورت دوره ای در سالن شهید رجایی ارومیه برگزار شد.

در پایان این دوره از مسابقات تیم هیئت هرمزگان با ۲ پیروزی و ۷ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و قهرمان شد و تیم توان یابان همدان با ۶ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت. تیم آذربایجان غربی با ۵ امتیاز سوم شد.
وی افزود: تیم هیات البرز نیز به عنوان تیم چهارم کاپ اخلاق این دوره از رقابت ها را نصیب خود کرد.
بر اساس اعلام نماینده فدراسیون این مسابقات هر سال در دور نهایی با حضور تیم های شرکت کننده در ۲ گروه AوB بصورت متمرکز برگزار میگردد و تیم ها برای حضور در رقابت های لیگ برتر و لیگ یک بانوان کشوری به مصاف هم میروند. که تیم های هرمزگان / همدان /البرز /آذربایجانغربی / ورامین و آمل برای رقابت در دسته یک کشوری جواز حضور گرفتند.

هدایت تیم والیبال نشسته بانوان هیات آذربایجانغربی را «پری مرد میدان»بر عهده داشت.
تیم بانوان والیبال نشسته هیات آذربایجانغربی پیشتر در مرحله مقدماتی این مسابقات که به میزبانی بابلسر برگزار شد،جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کرده بود.

امان زاده با اشاره به خروجی و نتیجه برگزاری این رقابت‌ها گفت: برگزاری چنین مسابقات می‌تواند در نوع خود در افزایش سطح آمادگی تیم ملی کشورمان نقش به سزایی داشته باشد تا بهتر از پیش خود را در میادین جهانی و بین‌المللی نشان دهند.

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی