مراسم اختامیه بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری مردان با حضور مسئولین ورزش کشور برگزار شد.

مراسم اختامیه بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری مردان با حضور مسئولین ورزش کشور برگزار شد.

مراسم اختامیه بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری مردان با حضور مسئولین ورزش کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، در این مراسم که امروز سه شنبه دوازدهم اسفند ماه با حضور دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش در امور ایثارگران، کاوه احمدی مدیر مرکز اطلاع رسانی  وزارت ورزش و جوانان، سردار یزدانی رئیس تربیت بدنی سپاه محمد رسول الله (ص)، سرهنگ میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، خسروی وفا رئیس، تابع دبیر کل و طلوع کیان مدیر روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، اسبقیان رئیس، نواب رئیس، نگارنده عضو هیئت رئیسه، حمیدی دبیر، سردار آذرنوش مشاور امور فرهنگی و مدیران فدراسیون و نیز رضازاده رئیس و میرشفیعی دبیر انجمن وزنه برداری برگزار شد، با اجرای برنامه باستانی، پخش کلیپ ویژه سیامند رحمان و همچنین اجرای ترانه پیام عزیزی یاد این اسطوره وزنه برداری پارالمپیک کشورمان گرامی داشته شد.

اسبقیان در ابتدای این مراسم بیان کرد: سیامند رحمان قهرمان بی نظیر وزنه برداری جانبازان و معلولین کشورمان بود. فقدان او برای ما ضایعه بزرگی است. این رقابت ها بر اساس استاندارد های جهانی و با حضور نماینده کمیته بین المللی پارالمپیک و با حمایت کمیته ملی پارالمپیک برگزار گردید.

وی افزود: همکاران من در فدراسیون تمام تلاش خود را برای برگزاری شایسته این رقابت ها به کار گرفتند که از آنها تشکر می کنم. همچنین از رسانه ملی و خبرگزاری ها برای انعکاس این دوره از مسابقات قدردانی می کنم.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: از ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات می خواهم که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی تمرینات خود را پیگیری کنند تا در آینده شاهد افتخار آفرینی مجدد آنها باشیم.

در ادامه این مراسم دکتر عبدالحمید احمدی معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: سیامند یک اسطوره جهانی بود و نام او جاودانه خواهد ماند. همه او را با مهار وزنه های بسیار سنگین و خلق رکوردهای دست نیافتنی به یاد می آورند.

وی ادامه داد: فقدان سیامند رحمان ضایعه بزرگی بود و ان شاالله خداوند به خانواده این پهلوان بزرگ صبر عطا کند.

معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در پایان گفت: برای کاروان پارالمپیکی کشورمان در مسابقات توکیو آرزوی موفقیت می کنم.

در این مراسم از طرف کمیته ملیپارالمپیک به اسبقیان و رضا زاده به دلیل برگزاری شایسته این دوره از رقابت ها تندیس یادبود سیامند رحمان اهدا شد.

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی