سالروز شهادت جانگداز سرور و سالار شهیدان کربلا حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و هفتاد و دو تن از یاران باوفای ایشان، برعموم شیعیان جهان تسلیت و تعزیت باد.

سالروز شهادت جانگداز سرور و سالار شهیدان کربلا حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و هفتاد و دو تن از یاران باوفای ایشان، برعموم شیعیان جهان تسلیت و تعزیت باد.

فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد.

فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، سالروز شهادت جانگداز سرور و سالار شهیدان کربلا حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و هفتاد و دو تن از یاران باوفای ایشان، برعموم شیعیان جهان تسلیت و تعزیت باد.

عاشورا، مائده بزرگ روح انسان در تداوم اعصار، تجسم اعلای وجدان بزرگ در دادگاه روزگار، صلابت شجاعت انسان در تجلّی گاه ایمان و تجلّی کعبه در میقات خون است.

ایام تاسوعا و عاشورای حسینی فرصتی ارزشمندی برای تمامی آزادگان جهان و شیعیان است تا برای رسیدن به شعور و شور حسینی، با پیروی از سید و سالار شهیدان با ظلم‌ستیزی و عدالت‌خواهی، قدم در راه رستگاری و سعادت بگذارند.

امسال با وجود بیماری کرونا، تاسوعا و عاشورای حسینی رنگ دیگری دارد؛ اما آیین‌های عزاداری محرم با تغییر در شکل ظاهری همچنان برپاست.

امید است با استعانت از الطاف الهی، توفیق درنگ و تأمل در فلسفه‌ی عاشورا و همچنین عزاداری برای شهدای کربلا را پیدا کرده و از این ایام معنوی، حظ و بهره کافی را ببریم و روح خود را جلا دهیم.

روابط عمومی هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان فرا رسیدن تاسوعا و عاسورای حسینی را به حضرت ولی عصر (عج) و عموم شیعیان جهان، به‌ویژه خانواده بزرگ هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی تسلیت و تعزیت عرض می‌نماید.

کمیته فرهنگی هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی