رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان با صدور پیامی دعوت شدن ورزشکاران و مربی رشته بوچیا به اردوی تیم ملی را تبریک گفت.

رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان با صدور پیامی دعوت شدن ورزشکاران و مربی رشته بوچیا به اردوی تیم ملی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولین آذربایجان غربی: علی امان زاده رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین با صدور پیامی دعوت شدن پنج  ورزشکار آقا و سه ورزشکارخانم و یک مربی رشته بوچیا به اردوی تیم ملی انتخابی بازیهای پاراآسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱ را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:
دعوت آقایان، امیرحسین میرزامحمدی ، امین جدیدی ،یاسین رمضانی ، مبین دلپسند، میلاد بقایی ) و خانمها ، فاطمه سعادت نژاد دینا رضوی و زهرا کارگر ( هشت ) ورزشکار رشته بوچیا رده سنی جوانان استان  همچنین مربی زحمتکش سرکارخانم پری مردمیدان بعنوان استعدادیاب، به اردوی تیم ملی بوچیای کشور مایه مباهات و خشنودی خانواده بزرگ جانبازان و معلولین استان و جامعه ورزشي و ورزش دوست آذربایجان غربی می باشد.

کسب این موفقیت با چنین امکاناتی در حالی که کمترین امکانات در اختیار شما قرار گرفته است معید این واقعیت است که همیشه تلاش و پشتکار به کمبود ها غلبه خواهد کرد و استفاده بهینه از امکانات موجود باعث به عرصه آمدن استعدادها خواهد بود.

بی شک تلاش شما در این راه باعث پیشرفت روز افزون و همچنین کسب موفقیت های آینده، باعث تشویق سایر جوانان مستعد این استان خواهد بود. اینجانب ضمن تبریک این موفقیت را به جناب آقای کیومرث پورایراندوست مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان و شما ورزشکاران،خانوادهای محترم و مردم شریف و ورزش دوست آذربایجان غربی تبریک عرض نموده، موفقیت روزافزون عزیزان ورزشکار در کلیه مراحل ورزش و زندگی را از درگاه احدیت خواستارم.

روابط عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولین آذربایجان غربی

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی