♻️رزمایش کمک مومنانه با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران و هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین استان و سمن های مردم نهاد اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی برگزار شد.

✅به گزارش وب سایت هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی، با همت سازمان بسیج ورزشکاران آذربایجان غربی، بسته های معیشتی در بین ورزشکاران این هیئت و اقشار بی‌بضاعت و آسیب دیده از کرونا توزیع شد.
✅هیئت جانبازان و معلولین استان و سازمان بسیج ، به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر دستگیری از نیازمندان و آسیب دیده از کرونا در عرصه حاضر شده و نسبت به جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی اقدام کردند.
✅این اقدام خدا پسندانه با همراهی سازمان بسیج ورزشکاران استان ، سازمان های مردم نهاد اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان از بین ۲۰۰ بسته تعداد ۴۰ بسته به ورزشکاران این هیئت تعلق گرفت و در حال توزیع میباشد.

VJMUR@
instagram.com/wairisfd.ir
http://wairisfd.ir

 

تجدید میثاق با شهدای گمنام به مناسبت هفته بسیج با حضور مدیران ورزش و جوانان، بسیج ورزشکاران، هیات های ورزشی

تجدید میثاق کیومرث پورایراندوست مدیرکل و جمعی از کارکنان ستادی و شهرستانی اداره کل ورزش و جوانان ، سرهنگ مجیدی رئیس و مجموعه سازمان بسیج ورزشکاران سپاه شهدا استان، جمعی از هیات های ورزشی و سمن های جوانان با آرمان های شهدای والامقام استان همزمان با پنجمین روز هفته بسیج در مزار شهدای گمنام واقع در پارک جنگلی ارومیه

💢روابط عمومی هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی