حسن جانفشان قهرمان مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولین جهان در کشور اردن شد

حسن جانفشان قهرمان مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولین جهان در کشور اردن شد

حسن جانفشان قهرمان مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولین جهان در کشور اردن با استقبال معاون امور ورزش و جوانان استان و رئیس هیات جانبازان و معلولین استان و جمعی از ورزشکاران وارد فرودگاه بین المللی ارومیه شد.


رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی:

حسن جانفشان قهرمان مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولین جهان در کشور اردن شد.
علی امان زاده در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد:در مسابقات انفرادی حسن جانفشان در کلاس ۲ با غلبه بر ۲ بازیکن از کشور تایلند کشورهای اردن و مجارستان نایل به کسب مدال طلا گردید و مهدی معصومی در کلاس ۴ با غلبه بر حریفانی از کشورهای نروژ، مجارستان و در فینال با غلبه بر بازیکن اندونزی مدال طلا کسب کردند.

وی خاطرنشان کرد: در مسابقات تیمی حسن جانفشان و مجید عربی با ادغام کلاس ۲ و ۳ موفق به شکست ۲ تیم از اردن و یک تیم از کشور تایلند شدند و در نهایت نایل به کسب مدال طلا شدندو مهدی معصومی و یار تیمی خود آستان از اندونزی با ادغام کلاس ۴ و ۵ با شکست اردن، نیجریه، نروژ و الجزایز موفق به کسب مدال طلا شدند.
رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی تصریح کرد: حسن جانفشان ورزشکار آذربایجان غربی در قالب تیم ایران در این دوره از رقابت ها شرکت کردند که در مجموع تیم کشورمان با درخشش ورزشکاران خود در مجموع بین ۱۶ کشور جهان به مقام نخست دست یافت.

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی