برگزاری همایش پیاده روی جانبازان معلولین ماکو بمناسبت گرامیداشت هفته پارالمپیک

برگزاری همایش پیاده روی جانبازان معلولین ماکو بمناسبت گرامیداشت هفته پارالمپیک

علی امان زاده رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان اعلام کرد؛
روز چهارشنبه ۲۴ مهر ماه ۹۸ همایش پیاده روی ورزشکاران جانباز و معلول ماکو به همراه خانواده هایشان به مناسبت هفته پارالمپیک با همکاری: فرمانداری – سازمان منطقه آزاد ماکو – اداره ورزش و جوانان – بنیاد شهید و امور ایثارگران – اداره بهزیستی-آموزش و پرورش – هلال احمر- هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین استان و شهرستان و هیئت ورزشهای همگانی. و جمعي از ورزشکاران جانباز و معلول و دانش آموزان مدرسه استثنایی امید شهرستان ماکو و برخي مسئولان و مقام هاي محلي شهرستان ماکو از محل پارک امام خمینی (ره) تا مزار شهداء برای تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی و گلباران قبور مطهر شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.
احمدی رئیس اداره ورزش و جوانان ماکو ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین حاضر و شرکت کننده گان در این پیاده روی اعلام کردند تمام ظرفیتهای لازم برای ورزش جانبازان و معلولان بکار خواهم گرفت.
عباسی فرماندار محترم شهرستان ماکو در حاشیه مراسم گفت:اكنون برخي زيرساخت های ورزشی و معابر و پياده روهاي مناسب براي جامعه معلولان نيست كه لازم است شهرداري و شورا با تدبير لازم فضاها را به گونه اي طراحي كنند كه اين قشر جامعه نيز بتوانند از فضاهاي شهري استفاده كنند.
رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان در اين مراسم گفت:هفته پارالمپیک فرصت خوبی برای نشان دادن توانمندی معلولان است جانبازان و معلولین داراي ظرفيت هاي بالقوه اي هستند كه بايد با همت مردم و مسئولان استعدادهاي آنها بالفعل شود.
امان زاده ادامه داد؛ جانبازان و معلولین نيازي به ترحم ندارند بلكه نيازمند احقاق حقوق شان از جمله فراهم كردن شرايط لازم براي حضورشان در اجتماع هستند.

در پایان این مراسم هدایای از طرف فرماندار محترم به تعداد ۶۱ کیف مدرسه بهمراه لوازم التحریر به همه دانش آموزان مدرسه استثنایی امید شهرستان اهدا نمودند.
علاوه بر جوایز اهدایی از طرف فرمانداری تعدادی جوایز نقدی به شرح ذیل توسط ادارات و هیئت های ورزشی به قید قرعه در بین شرکت کنندگان اهدا گردید:
سازمان منطقه آزاد ماکو = ۵ کارت هدیه اداره ورزش وجوانان ماکو= ۵کارت هدیه‌
هیئت جانبازان و معلولین ماکو= ۵ کارت هدیه
اداره بهزیستی ماکو= ۲ کارت هدیه
هیئت همگانی= ۲ کارت هدیه
مدرسه استثنایی امید= ۲ کارت هدیه.
و تعدادی لوازم التحریر از یک خیر ماکوی به دانش آموزان اهداء شد.

کپی رایت ۱۳۹۷ © هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان آذربایجان غربی